Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie Roku Szkolnego rozpoczęliśmy odprawioną przez naszego Księdza Proboszcza Zbigniewa Zybałę Mszą Świętą , w której uczestniczyli wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły , a także zebrani rodzice. Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Dudy mogliśmy wspólnie pięknym śpiewem i melodią upiększyć naszą Mszę.

Po krótkich zajęciach w klasach zebraliśmy się  na sali gimnsatycznej , gdzie został przeprowadzony Konkurs Recytatorski klasy E -”Miasta, Miasteczka, Wsie Polski”- pod przewodnictwem Pani Agniszki Kidackiej. Wszyscy uczniowie przepięknie wyrecytowali przygotowane przez siebie wiersze, natomiast decyzją jury faworytką okazała się Oliwia M.

O godzinie 13 rozpoczęliśmy oficjalne Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016 . Na początku zostały wręczone przez Panią Dyrektor Iwonę Erturan specjalne dyplomy za najlepszą frekwencję w  czasie całego Roku Szkolnego. Wręczono wyróżnienia za Quiz Historyczny przygotowany przez Panią Mgdalenę Dudek-Krzysztofińską przeprowadzony w klasie najstarszej.  Następnie wychowawcy poszczególnych klas wręczyli swoim uczniom dyplomy oraz nagrody za osiągnięcia. Szczególne podziękowania zostały skierowane także do wszystkich nauczycieli, asystentów i innych wolontariuszy szkoły oraz Pani Dyrektor za włożony trud w edukację naszych uczniów.

Życzymy wszystkim udanych wakacji  i miłego odpoczynku, aby z nowymi siłami rozpocząć Nowy Rok Szkolny.

Link do wszystkich zdjęć z zakończenia

Do Zobaczenia we wrześniu:)