Akademia z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka

10 czerwca odbyła się krótka Akademia z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Dzieci recytowały wiersze oraz zaśpiewały piosenki. Przygotowały, także piękne laurki i kwiaty, które własnoręcznie wykonały dla swoich Rodziców i Opiekunów.

Na stoisku Angeliki M Handmade, można było zakupić piękną, ręcznie wykonaną biżuterię i inne dzieła, oraz kosmetyki Avon. Pani Angelika pomalowała buźki dzieciom, które bardzo chętnie czekały na swoją kolej, aby stać się pięknym motylem czy Spidermanem, popularne były też barwy Polski.

Na naszym stoisku z gadżetami romującymi Polskę dostępne były długopisy, smycze do kluczy, notesy, breloczki i inne kolorowe produkty.

Wiktoria i Weronika, nasze asystentki, robiły dzieciom brokatowe tatuaże.

Dla wszystkich uczestników przygotowan kawę i ciastko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie i udział w naszym małym wydarzeniu.

Poniżej fotorelacja, zapraszamy do oglądania…