Akcja „Świąteczna kartka dla Seniora”

W imieniu Stowarzyszenia” Klub Nauczycieli Polskich i Polonijnych w Gnieźnie GNIAZDO PL serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Świąteczna kartka dla Seniora” 2020. Wszystkich chętnych, gotowych do niesienia radości innym, zachęcamy do przygotowania własnoręcznie wykonanej świątecznej kartki dla seniora.

Akcja wysyłania kartek to znana tradycja, która sprawi naszym seniorom wiele radości. Zatem niech i tym razem nam się uda obdarować innych radością, serdecznością i pięknymi życzeniami świątecznymi w niezwykłych kartkach.
Kartka tematycznie związana ze Świętami Bożego Narodzenia, powinna zawierać życzenia świąteczne.
Format kartki nie powinien przekraczać wielkości dostępnych kopert. Liczymy na kreatywność twórców. Ważne, aby przygotowane kartki były estetyczne i czytelnie napisane.
Przygotowaną kartkę z dopiskiem Świąteczna kartka dla Seniora należy doręczyć do Nauczyciela. Kartki z życzeniami wysłane zostaną bezpośrednio do emeryta tradycyjną pocztą.

Zapraszamy wszystkich, osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież szkolną do udziału w akcji…. Będzie wielka radość dla samotnych… Taki DAR SERCA pod choinkę. 

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.