Bluesowe popołudnie SPA, 29 lutego 2020, 14.30 – 17.30

Dziewczyny, Panie, Kobiety!
Dzień Kobiet niebawem, z tej okazji zaplanowaliśmy dla Was popołudnie pełne relaksu, miłej atmosfery… Kawa, herbata i lampka wina będą bezpłatne.
Prosimy jednak o rezerwację miejsca, abyśmy mogli się dla Was przygotować…
Kontakt telefoniczny: Iwona Erturan 07939955513

Będzie z nami Karolina – właścicielka salonu Pure Beauty w Bath, dyplomowana kosmetolog, u której będziecie mogły skorzystać ze wspaniałych zabiegów na twarz i nie tylko.

Będzie z nami Marta – która zadba o Wasze zmęczone mięśnie. Doświadczona masażystka i kosmetyczka pracującą w 5* hotelu SPA od ponad 8 lat. Specjalizuje się głównie w Deep Tissue Massage (masaż głęboki tkanek mięśniowych), który zmniejsza napięcie i skutecznie rozluźnia mięśnie, dzięki czemu mamy możliwość zwiększyć płynność ruchów. Masaż wpływa pozytywnie na stan napięcia mięśniowego i powięziowego przy dysfunkcjach narządu ruchu oraz wadach postawy. Dodatkowo zajmuje się pielęgnacją twarzy, ciała, stylizacją brwi i rzęs oraz depilacją.

Będzie z nami Monika, która wykona dla Was komputerowe badanie stanu skóry oraz opowie o wspaniałych kosmeceutykach TianDe, które w swoim składzie mają: mucynę ślimaka, maczużnik, placentę, fukozę, sproszkowaną perłę, zioła i wiele innych wspaniałych składników dzięki którym zbawiennie działają nawet na problematyczną skórę.

Pozytywne doznania słuchowe zapewnią Basia Chmiel i Andrzej Kamiński.

Wstęp jest bezpłatny, natomiast zabiegi są odpłatne, ale na nasze spotkanie, nasze specjalistki przygotowały ceny znacznie korzystniejsze niż regularnie w swoich salonach.
Warto skorzystać i czuć się pięknie..

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.