Bluesowe popołudnie SPA, 29 lutego 2020, 14.30 – 17.30

Dziewczyny, Panie, Kobiety!
Z okazji Dnia Kobiet zaplanowaliśmy dla naszych Pań ( choć Panowie także się dobrze bawili) popołudnie pełne relaksu, miłej atmosfery… Kawa, herbata i lampka wina były miłym dodatkiem do wspaniałych zabiegów.

Była z nami Karolina – właścicielka salonu Pure Beauty w Bath, dyplomowana kosmetolog, u której można było skorzystać ze wspaniałych zabiegów na twarz i nie tylko.

Była także Marta – która zadbała o Nasze zmęczone mięśnie. Doświadczona masażystka i kosmetyczka pracującą w 5* hotelu SPA od ponad 8 lat. Specjalizująca się głównie w Deep Tissue Massage (masaż głęboki tkanek mięśniowych), który zmniejsza napięcie i skutecznie rozluźnia mięśnie, dzięki czemu mamy możliwość zwiększyć płynność ruchów. Masaż wpływa pozytywnie na stan napięcia mięśniowego i powięziowego przy dysfunkcjach narządu ruchu oraz wadach postawy. Dodatkowo zajmuje się pielęgnacją twarzy, ciała, stylizacją brwi i rzęs oraz depilacją.

Była z nami Monika, która wykonała dla Nas komputerowe badanie stanu skóry oraz opowiedziała o wspaniałych kosmeceutykach TianDe, które w swoim składzie mają: mucynę ślimaka, maczużnik, placentę, fukozę, sproszkowaną perłę, zioła i wiele innych wspaniałych składników dzięki którym zbawiennie działają nawet na problematyczną skórę.

Pozytywne doznania słuchowe zapewnili Basia Chmiel i Andrzej Kamiński.

Warto było skorzystać i czuć się pięknie..

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.