List od Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej, Arkadego Rzegockiego

Dzisiaj otrzymaliśmy list od Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Pólnocnej, Arkadego Rzegockiego.

Nasi uczniowie przygotowali kartkę z okazji 100-lecia Niepodległości przez Polskę, którą Panu Ambasadorowi wręczyła nasza Dyrektor, podczas przyjęcia w Ambasadzie RP w Londynie.

Treść listu:

” Szanowna Pani Dyrektor, Szanowne Dzieci,

Serdecznie dziękuję za wspaniałą, ręcznie wykonaną z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, książeczkę z Waszymi rysunkami dotyczącymi Polski i jej symboli. Jest mi bardzo miło, że pamiętacie o tak waznej dla naszej ojczyzny rocznicy. Mam nadzieję, ze mieliście okazję świętować to wydarzenie z przyjaciółmi i rodzinami.

Ze swojej strony, chciałbym źyczyć wszystkim nauczycielom oraz uczniom Waszej szkoły wszelkich sukcesów w dalszym życiu oraz wspólnej i zgodnej pracy na rzecz naszego kraju.

Jednocześnie, korzystając z okazji przesyłam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2019.

Arkady Rzegocki”