Otwarty Dzień Dziecka 11 czerwca 2016

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasz Otwarty Dzień Dziecka! Mamy nadzieję, że bawiliście się Państwo tak dobrze jak my. 🙂

Tego dnia mieliśmy ogromny zaszczyt gościć Burmistrza Bath, Radnego Paula Crossley’a, którego obecność wiele dla nas znaczy. Nasza szkoła osoby polskiego pochodzenia oraz promuje integrację kulturalną.

Impreza odbyła się w budynku St. Johns Primary School, Oldfield Lane, Bath, BA2 3NR, w którym prowadzone są nasze zajęcia.

Otwrty Dzoień Dziecka rozpoczął się występem naszych uczniów. Przygotowali oni dla swoich  Rodziców piękne wiersze i piosenki. Uczniowie przygotowali wysęp pod kierunkiem pań Agaty Paliwody i Agnieszki Kidackiej.

Pośród wielu atrakcji zaplanowanych na ten dzień wymienić można między innymi:

• zamek do skakania

• malowanie buziek

• tatuaże

• bańki mydlane

• świeżutkie gofry i popcorn

• grill…

Przybyli do nas goście z bardzo zimnej krainy 🙂 oraz dwaj klauni.

Super Pirates zadbali o dobrą zabawę naszych młodych uczestników.

DJ Sax zapewnił oprawę muzyczną.

Coffee-Bike UK serwował pyszną kawę.

Policja przyjechała do nas policyjnym wanem. Był on dużą atrakcją. Dzieci zainteresowane były wyposażeniem wozu oraz sprawdzały działanie syreny. 🙂 Można było porozmawiać z polskojęzycznym oficerem policji.

Straż Pożarna przyjechała wozem strażackim. Mozna było umówić się na inspekcję bezpieczeństwa pożarowego domu.

Były także stoliki, gdzie różne firmy i instytucje zaprezentowaly swoją działalność:

SARI (Stand Against Racism & Inequality) polskojęzyczny przedstawiciel udzielał informacji.

Hash Hash Jewellery zaprezentowała przepiękne dzieła sztuki jubilerskiej.

Owl Financial Ubezpieczenia

Beata Cosgrove Photography można było zrobić sobie piękne zdjęcie i zakupić je w formie elektronicznej (£5) u Pani Beaty.

Zorganizowanie tego wydarzenia byłoby niemożliwe bez pomocy i zaangażowania naszych wolontariuszy, którzy poświęcili wiele czasu i włożyli wiele wysiłku w jego przygotowanie. Dziękujemy!

Wszystkim, którzy pomogli nam podczas samej imprezy: przy obsłudze grilla; przy sprzedaży ciast, gofrów, popcornu, losów na loterię; przy zamku do skakania, oraz sprzątaniu na koniec dnia, dziękujemy z całego serca!

Nasza szkoła jest organizacją charytatywną. Naszymi sponsorami byli: hurtownia Booker w Bath oraz sklep Sainsbury’s w Bath, którym dziękujemy za przekazanie slodyczy oraz fantów na loterię.

Zysk z imprezy £190, całą kwotę przeznaczyliśmy na zakup nagród książkowych oraz dyplomów na zakończenie roku szkolnego.

Wydarzenie dostępne na naszej stronie Facebook.