Polish Heritage Day 2022 / Dzień Polski 2022 w Bath

Zapraszamy na Dzień Polski, który odbędzie się 21 maja 2022 od 13.00 do 17.00 w Abbot Alphege Academy, Beckford Drive, Bath, BA1 9AU. Wydarzemie znajdziecie na FB pod linkiem  https://www.facebook.com/events/903589240062039

O 13.00 w auli szkoły zaplanowaliśmy występy przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Od 14.00 natomiast, zapraszamy na festyn na zewnątrz, gdzie muzykę na żywo zapewnią Justyna i Robert.

Będzie można zjeść pyszną kiełbaskę, kaszankę czy burgera z grilla i napić się polskiego piwa. Kuchnia polska serwować będzie pierogi, bigos i ciasta.

Pieczywo zapewni „Sweet Corner” Polska Cukiernia z Bristolu.

Będzie z nami Hot Dog Trike, gdzie zjecie hot doga i napijecie się kawy.

Lody zapewni MKWhippy99

Zamek dmuchany, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz gry i zabawy czekać będą na dzieci. Będzie także loteria maskotkowa.

Kreacje z balonów zpewni Balloonitude.

Stoisko plastyczne poprowadzi Pani Basia z Warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży UK i Handmade with love „Scrabasie” – Barbara Kras.

Swoją obecność zapowiedziała Policja , a także Straż pożarna, która przyjedzie wozem strażackim i zaprezentuje część wyposażenia oraz będzie udzielać porad dotyczących bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa w wodzie i na drodze. Nie bójcie się zadawać pytań, nasi goście chętnie odpowiedzą na każde z nich.

Przepiękne, kolorowe produkty folk z Polski zakupicie na stoisku PolFolkUK, które będzie miało ogromny wybór produktów firmy Folkstar z Łowicza. Znajdziecie tu wiele inspiracji na prezenty na różne okazje.

Wstęp jest bezpłatny, ale przygotujcie dużo drobnych oraz dobry humor, bo atrakcji jest dużo.

Mamy nadzieję, że do nas dołączycie.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.