Pomóżmy naszemu Mikołajowi w walce z SMA

Pomóżmy naszemu Mikołajowi w walce z SMA!

Wielu z Was zna zapewne i pamięta naszego byłego ucznia Mikołaja Czerwonkę. Dawno temu u Mikołaja został zdiagnozowany rdzeniowy zanik mięśni SMA (SMA3). Jest to choroba genetyczna, postępująca prowadząca do niepełnosprawności. Mikołaj ma problemy z wchodzeniem po schodach oraz ze wstawaniem z podłogi- słaby mięsień czworogłowy i biodra.

Niestety Mikołaj nie uczęszcza już do naszej szkoły, ponieważ ze względów zdrowotnych rodzina zdecydowała się na przeprowadzkę do Niemiec, gdzie rozpoczęto leczenie lekiem Spinaraza (nusinersen).

Mikołaj jest podopiecznym Fundacji “Złotowianka”, ul Widokowa1, 77-400 Złotów. Prosimy wesprzyjcie go chociaż drobną kwotą, każda złotówka i każdy funt mają znaczenie.

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie Oddział w Złotowie
al. Mickiewicza 24 a
77-400 Złotów
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

Dla operacji zagranicznych SWIFT CODE GBWCPLPP

W tytule przelewu wpisać należy: darowizna Mikołaj Czerwonka, C/61

Ponieważ koszty rehabilitacji są wysokie, Mama Mikołaja- pani Ewelina, prowadzi także prywatną zbiórkę na paypal , może zechcecie jej pomóc?

Prosimy dzielcie się tymi informacjami, byćmoże także Wasi znajomi mogą pomóc?

Razem możemy zdziałać wiele, a dobro zawsze wraca.

Dziękujemy w imieniu Mikołaja i jego rodziny.