Rok szkolny 2019/2020 w Klasie 2

Wychowawca Klasy – Mgr Justyna Kołodziejczyk

Z powodu pandemii Covid-19, zajęcia stacjonarne w szkole nie odbywają się od 21 marca 2020.
Nasi uczniowie otrzymują jednak wskazówki i materiały przygotowane przez nauczycieli, dzięki którym mamy nadzieję, mogą realizować zaplanowany na ten rok szkolny program, pracując w domu.
Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia nadesłane przez rodziców, a także zdjęcia, które wykonaliśmy podczas naszych zajęć w bydynku szkoły. Prawda, że możemy być dumni z naszych uczniów i ich rodziców?

20 czerwca 2020

Dzisiaj powtórka z ortografii. Utrwalenie pisowni niektórych wyrazów z ż i rz oraz ó i u

13 czerwca 2020

Powtórzenie materiału z zakresu dwuznaków i zmiękczeń.

4 kwietnia 2020

Prima- aprilis- dzień żartów i dowcipnych kłamstw.
Kwiecień jako miesiąc kwitnących drzew.

29 lutego 2020

Baśń o smoku. Praca z podręcznikiem. Dawna Stolica Polski – Kraków. W ćwiczeniach do str.155. Zadanie domowe: dokończ ćwiczenia, a dla chętnych namalować scenkę z baśni o sześciu sługach, którą oglądaliśmy na lekcji.

26 października 2019

19 października 2019

14 września 2019

Nasze pierwsze dni w polskiej szkole.                                                                                                                              Do domu: uzupełnić ćwiczenia z lekcji 1 i 2 ćw do str 12 z lekcji 1 i do 16 z lekcji 2 .

7 września 2019

Pierwszy dzień w szkole . Poznanie podręcznika i ćwiczeń . Ćwiczenia str.4 i 5