Rok szkolny 2019/2020 w Klasie A

Wychowawca klasy – Mgr Anna Gruszczyńska

Z powodu pandemii Covid-19, zajęcia stacjonarne w szkole nie odbywają się od 21 marca 2020.
Nasi uczniowie otrzymują jednak wskazówki i materiały przygotowane przez nauczycieli, dzięki którym mamy nadzieję, mogą realizować zaplanowany na ten rok szkolny program, pracując w domu.
Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia nadesłane przez rodziców, a także zdjęcia, które wykonaliśmy podczas naszych zajęć w bydynku szkoły. Prawda, że możemy być dumni z naszych uczniów i ich rodziców?

20.06.2020

02.05.2020

Obchody Świąt Majowych

16.11.2019

Dzisiaj rozmawialiśmy o owocach, jakie mają kolory, kształty, czy są słodkie, czy może kwaśne. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych owocach.

Rysowaliśmy owoce, jak również wyklejaliśmy bibułą kształt jabłuszka.

26.10.2019

14.09.2019

Czytaliśmy książki o zwierzątkach w dżungli, dzieci nazywały zwierzątka i opowiadały jak wygladają, wydawały dzwięki zwierzątek. Po przerwie bawiliśmy się w “Stary niedźwiedź mocno śpi”, “Muzyczne krzesełka”, ” Idzie lisek koło drogi” – zabawa ta była nowa dla dzieci, więc uczyliśmy się rymowanki. Bawiliśmy się również w chowanego, dzieci mogły praktykować liczenie do 10. Na koniec kolorowaliśmy obrazki zwierzątek i kwiatków.