Rok szkolny 2021/2022 w Klasie A

Wychowawca klasy: Mgr Justyna Kołodziejczyk

16.10.2021 Świętowaliśmy dzisiaj Polonijny Dzień Dwujęzyczności.

Powtarzając wiedzę o kształtach, tworzyliśmy rakiety z wyciętych z kolorowego papieru trójkątów, prostokątów i kół. Kolorowaliśmy kształty na kartach pracy, oraz ćwiczyliśmy spostrzegawczość eliminując element które nie pasują do pozostałych.

Nie zabrakło oczywiście czasu na zabawę. Bardzo lubimy nasze kolorowe klocki i samochodziki.

2.10.2021 Dzisiaj nasze Przedszkolaki kontynuowały temat „Jesień” . Mówiliśmy o jej kolorach i oznakach. Dzieci wiedziały, że jesienią spadają liście, jest chłodno, często pada deszcz i zakładamy kalosze. Wykonaliśmy piękne jeże z papieru. Bawiliśmy się w nasze ulubione zabawy „Balonik” i „Stary niedźwiedź”. Poznaliśmy podstawowe kształty: koło, kwadrat I trójkąt.

25.09.2021 Na ostatnich zajęciach mówiliśmy o jesieni kolorach liści robiliśmy misia na talerzyku przyklejając kolorowe liście. Dzieci się fajnie bawiły.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.