Sklepik szkolny on-line

Nasz popularny Dzień Polski i Kiermasz świąteczny nie mogły odbyć się w formie stacjonarnej, z powodów wiadomych, w związku z czym nie mogliśmy zaprosić Was do naszych stoisk. Znalazła się jednak na to rada, ponieważ Pani Angelika Mazur, udostępniła nam swój sklep on-line.

Jeżeli chcielibyście nas wesprzeć, a przy okazji znaleźć fajne pomysły na prezenty, zapraszamy na stronę. W naszej zakładce „sklepik szkolny” możecie kupić artykuły folk oraz materiały plastyczne. Sklepik jest w ciągłej budowie, sukcesywnie dodajemy produkty, więc zaglądajcie! Zachęcamy do zwiedzania sklepu Pani Angeliki, znajdziecie tu mnóstwo pomysłów na prezenty i kartki świąteczne a także z różnych innych okazji.

https://en.angelikamhandmade.shop/

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.