Spektakl „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek”, 30.03.2019 o 13.45

W najbliższą sobotę odwiedzi nas Teatr Trip z Polski, który wystawi przedstawienie zatytułowane „Pan Antenka i srebrny kubraczek”.
Na rogu ulic Szklanej i Różanej stoi niezwykły sklep z zabawkami. Każdej nocy wszyscy mieszkańcy półek sklepowych ożywają i przygotowują się do rannych zakupów – każda zabawka marzy o tym, by zostać wybraną i trafić do dzieci. Pewnego dnia do sklepu trafia Pan Antenka, którego piękny i srebrny kubraczek przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek. Zazdrosne zabawki postanawiają pozbyć się intruza.
Przedstawienie uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni.
Tu specjalna wiadomość od Teatru Trip : https://www.youtube.com/watchv=_zlUHaq7mME&feature=youtu.be
Zapraszamy! Wstęp £5, niezalenie od tego czy dorosły czy dziecko.
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.