Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, 27 Finał

This slideshow requires JavaScript.

 

WOŚP można wesprzeć na wiele sposobów , my ofiarowaliśmy wouczer na 1 rok nauki w naszej szkole, w roku szkolnym 2019/2020. Wouczer wylicytował pan Witek dla swojego syna. Gratulujemy!

Wzięliśmy także udział wydarzeniu, w University of Bath, Fountain Canteen, 2 West,  Bath, BA2 7AY ,zorganizowanym przez Sztab WOŚP Bristol Bath, którego byliśmy patronem 🙂 . Nasze nauczycielki panie Sylwia Buchan i Marta Jagielska robiły dzieciom brokatowe tatuaże, które oczywiście cieszyły sie dużym powodzeniem.

Organizatorzy bardzo się postarali przygotowujac naprawdę fajne wydarzenie, gdzie każdy chyba świetnie się bawił. Zmitek – konferansjer prowadzący imprezę nie pozwolił nam się nudzić. Ilość różnych fantów na licytacji była ogromna: książki z ” Czytam i mówię po polsku”; masaże od DE Massage Therapy i Marta Biskup; wouczery do szkoły Taekwon-do „White Eagle”; kubki, koszulki i kalendarze WOŚP; ciasto w kształcie serca; poduszki; wouczer na kosmetyki TianDe i wiele innych, których nie sposób spamiętać.

Dla głodnych, tak jak my po naszych szkolnych zajęciach, dostępne było przepyszne jedzenie: pierogi w czterech wersjach, bigos oraz smakowite zupy,  różne ciasta. Wata cukrowa i popcorn cieszyły się popularnością, była ciastolina przygotowana przez pania Angelikę Mazur, przedstawicielka  firmy Vorwerk prezentowala urządzenie Thermomix. Można było skorzystać z usługi pani, która wykonywała profesjonalny makijaż. Dzieci z radościa brały udział w zabawach oraz tworzyły dzieła sztuki przy stolikach z materiałami plastycznymi.

Dziękujemy Sztabowi Bristol Bath za wyśmienitą zabawę! To było naprawdę udane popołudnie! 🙂

W Bath gramy w sobotę 12 stycznia 2019 w Fountain Canteen, 2 West University of Bath, Claverton Down, Bath, BA2 7AY od 15.00.

W Bristolu w niedzielę 13 stycznia 2019 od 14.00 w Trinity Centre.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.