Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

11 lipca 2015 o godzinie 10.00 Trener Jacek Waszak z JW Sport poprowadził zajęcia sportowe, podczas których wszyscy uczniowie uczestniczyli w wielu konkurencjach. Kapitanami drużyn zostali uczniowie klasy E: Wiktoria W., Klaudia C., Damian K., Michał M. i Bartosz O., którzy często pomagali swoim młodszym kolegom i koleżankom w wykonaniu wyznaczonych zadań. Bawiliśmy się wspaniale!

O godzinie 12.00 w hali sportowej naszej szkoły odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015. Wzięli w niej udział uczniowie, ich rodzice i opiekunowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas ksiądz Andrzej Budzyński.

Na początku uroczystości, trener  Jacek wręczył uczniom dyplomy, za uczestnictwo w grach i zabawach sportowych, ponieważ wszyscy uczniowie bardzo chętnie i z wielkim zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych.

Następnie mgr Karolina Fidura-Manager ds Dydaktycznych naszej szkoły, odczytała kilka słów na zakończenie roku szkolnego i życzyła wszystkim obecnym wspaniałych wakacji.

W dalszej części uroczystości, nastąpiło wręczenie dyplomów, nagród książkowych, ocen postępów w nauczaniu i zachowaniu. W najstarszej klasie Dyplomy uznania, za zaliczenie z dobrym wynikiem próbnego egzaminu GCSE, otrzymali: Wiktoria W.i Michał M. Wyróżnienia za dobre wyniki w nauce oraz aktywność otrzymali także: Maciej Cz., Nikola S., Nina J. oraz Wiktor Ł. Gratulujemy!!! Nikola S. i Jakub K. z klasy C powiedzieli wierszyk, którego nauczyli się na zajęciach. 🙂

Dyplomy – Podziękowania otrzymali także wolontariusze szkoły, którzy pomagali w przygotowaniu naszych szkolnych uroczystości i wydarzeń. Oczywiście, nie sposób wymienić wszystkich osób i całej pomocy jaką od Państwa otrzymaliśmy. Dziękujemy za zaufanie, pomoc i wyrozumiałość.

Po krótkiej przerwie spotkaliśmy się na mszy świętej dziękczynnej, którą celebrował ksiądz Andrzej Budzyński. Po mszy świętej wręczył dyplomy, uczniom uczęszczającym na lekcje katechezy.

Dzisiejszy dzień był pozytywnie wyczerpującym, pełnym wzruszeń i radości wydarzeniem. Dziękujemy Państwu za przybycie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji