Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dzisiaj, 4 lipca 2020 roku, w normalnej sytuacji, spotkalibyśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2019/2020.
Dzieci otrzymałyby swoje świadectwa, dyplomy i zasłużone nagrody, niestety po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni, nie było to możliwe.
Bardzo żałujemy, że nie mieliśmy możliwości zobaczyć radości na buziach dzieci i dumy na Państwa twarzach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie w realizację materiału i wsparcie, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Kilka słów od Dyrektor Iwony Erturan

Zapisy trwają, prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zapisu na nowy rok szkolny, bez tego może zdarzyć się że zabraknie miejsca w szkole lub nie będziemy mieć zamówionych wystarczająco dużo podręczników, a tego chcielibyśmy uniknąć.

Życzymy Wam, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.