Zapisy na rok szkolny 2022/2023

Polska Szkoła im. Fryderyka Chopina w Bath rozpoczyna zapisy uczniów na rok szkolny 2022/2023.

Do naszej szkoły zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3-  do 16 lat. Aby zapisać dziecko do szkoły należy wypełnić FORMULARZ ZAPISU, który zawiera wszelkie niezbędne informacje o dziecku oraz dane kontaktowe rodziców. Także w sytuacji, gdy dziecko jest już uczniem naszej szkoły należy wypełnić powyższy formularz.

W przypadku braku wolnych miejsc w danej klasie, dziecko zostanie zapisane na listę oczekujących.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, którą wspierają asystenci. Pragniemy, aby każde dziecko miało zapewnione optymalne warunki do nauki i rozwoju. Głównym celem naszej szkoły jest nauczanie języka polskiego, krzewienie polskiej kultury i tradycji oraz pielęgnowanie w naszych uczniach miłości i szacunku do Polski.

Więcej informacji pod numerem telefonu 07710816449
lub mailem: szkola@sp-bath.org.uk

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.