Justyna Muller

“Wyjechała z Polski w 2004 roku. Edukację i karierę wiąże z Wielką Brytanią i RPA, gdzie mieszkała 5 lat i tam ukończyła studia wyższe z zakresu finansów i ubezpieczeń (University of Witwatersrand, Johannesburg). Wielka Brytania to miejsce, gdzie założyła rodzinę. Syna i cókę wychowuje trójjęzycznie. Syn uczęszcza do naszej szkoły, a córka wkrótce dołączy do grupy przedszkolnej. Prowadzi profil na Instagramie, gdzie promuje czytelnictwo, pokazuje wartościowe książki dla dzieci (głównie w języku polskim) oraz dzieli się ciekawostkami o wielojęzyczności. Aktualnie jest w trakcie zdobywania kwalifikacji “Psychotherapeutic Counselling Practice”. Na co dzień – oprócz pracy – kreatywnie i aktywnie czas spędza ze swoją rodziną. Dzięki dzieciom odnalazła pasję do nauczania w szkole”.

Ukończyła szkolenia:

Safeguarding Level 1