Pasowanie na Ucznia 2016

Zdjęcia dzięki uprzejmości Beata Cosgrove Photography.

W dniu 8 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczystość rozpoczęliśmy od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Wszyscy uczniowie zachowali postawę szacunku wobec Hymnu. Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów Klasy III, którzy dczytali różnego rodzaju wiersze dotyczące tego ważnego w życiu każdego pierwszoklasisty momentu. Uczeń Klasy I – Aleksander P. wraz z panią Agatą wyrecytowali “Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy, potem pani Agata rozpoczęła pasowanie. Uczniowie Klasy II, przy akompaniamencie pani Agnieszki Dudy, zaśpiewali piosenkę “Kolorowe kredki”.                                                                                                               Nasi pierwszoklasiści otrzymali birety oraz specjalnie na tą okazję przygotowane przez panią Angelikę Mazur tarcze.                               Gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom wszystkiego dobrego. Rozwijajcie swoje talenty.