Rok szkolny 2017/2018 w klasie 0

24.03.2018

Wszyscy uczniowi szkoły wspólnie pożegnali Panią Zimę. Nasza Marzanna popłynęła dzisiaj do oceanu. Skorzystaliśmy z okazji i pobawiliśmy się na placu zabaw.

27.01.2018

Dzisiaj rozpoczęliśmy pracę w II części podręcznika.                                                                                              Powtórzyliśmy sobie wiadomości z I półrocza.

Praca domowa: Proszę wykonać zadanie domowe z ćwiczeń (lekcja 15).

02.12.2017

Dzisiaj było bardzo wesoło i mikołajkowo. Odwiedził nas teatrzyk, który przedstawił bajkę “Jaś i Małgosia”oraz niespodziewanie Sw. Mikołaj.❄❄❄

25.11.2017

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w przedświątecznym klimacie. Odbyła się próba Jasełek oraz wykonaliśmy świąteczne kartki.☺ . Pod koniec dnia znaleźliśmy chwilkę na skorzystanie z biblioteki szkolnej i czytanie bajki. Odbył się konkurs recytatorski.