Wirtualna Noc w Bibliotece, 10 października 2020, 18.00

V Londyńska Noc w Bibliotece, organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, to wielkie święto polskich bibliotek i czytelnictwa w języku polskim. W niekonwencjonalny sposób zachęca dzieci do skorzystania z zasobów bibliotek szkolnych, publicznych oraz innych polskich instytucji poza granicami kraju promujących polską kulturę i edukację.

To wydarzenie jest wspaniałą okazją do wspólnego spotkania, promującego zachowanie polskiego języka oraz nauczania w Polskich Sobotnich Szkołach.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem ,,Klimat na Czytanie’’ promując ekologię i środowisko w literaturze oraz opowieściach ludowych, dla dzieci w wieku 5-12 lat, w formie muzyczno – słownego spektaklu ze śpiewem i muzyką w wykonaniu polskich animatorek kultury Katarzyny Jackowskiej – Enemuo oraz Beaty Frankowskiej.

Więcej o wydarzeniu:

NOC W BIBLIOTECE – KLIMAT NA CZYTANIE

Ziemia – Drzewo – Słowo – Księga

Katarzyna Jackowska-Enemuo: opowieści, śpiew, muzyka

Beata Frankowska: opowieści, śpiew

Data: 10 pazdziernika 2020, GODZ. 18:00

Streatham Tate Library (online) Spotkanie w języku polskim.

REJESTRACJA: https://www.eventbrite.co.uk/…/noc-w-bibliotece-klimat…

Po rejestracji na eventbrite, dzień przed startem wydarzenia online, na Państwa maile zostanie wysłany dedykowany link do spotkania za pośrednictwem Zoom. Zapraszamy przedstawicieli szkół sobotnich, instytucji edykacyjnych, jak również lokalnych grup promujących polski język, kulturę i dziedzictwo do współpracy przy projekcie Poles in South London.