mgr inż. Agnieszka Michalik

Absolwentka Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Przemysłu Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu

W UK mieszka od 2004r. Założyła i prowadziła autorską Świetlicę Dla Dzieci we Frome w latach 2006-2010. Pracowała jako link worker i tłumacz w Midwest European Communities Associations (teraz Diversity Voice) pomagając m.in w adaptacji polskich dzieci w angielskich szkołach i przedszkolach, tłumaczeniach podczas szkolnych wywiadówek, organizacji imprez integracyjnych.

Była asystentem  nauczyciela w Polskiej Szkole Sobotniej w Trowbridge.

Od 2018 roku wykwalifikowana instruktorka pierwszej pomocy pediatrycznej, włascicielka Mini First Aid Bath, Swindon and North Wiltshire, uczy ratowania życia dorosłych i dzieci. Planuje ukończenie kursu Mental First Aid i prowadzenie szkolenia dla dzieci “Healthy Minds”.

Kursy:

  • Food Safety
  • Food Microbiology
  • First Aid at Work
  • Paediatric First Aid
  • Baby Proofing
  • Child Safeguarding
  • Infection Control

Jest mamą czwórki dzieci, dwoje uczy się w naszej szkole. Wolny czas poświęca rodzinie, spacerom z psem, pracy w ogrodzie i czytaniu książek (szczególnie o tematyce II Wojny Światowej, pamiętników i wspomnień).

Kocha górskie wycieczki, kajakowanie, podróże, włoską kuchnię i filmy z Clintem Eastwoodem.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.