mgr Karolina Fidura

Studiowała Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim. Jest, również absolwentką dwustopniowych studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie- Finanse i Rachunkowość na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

Doświadczenie pedagogiczne zdobywała poprzez współpracę z dziećmi niepełnosprawnymi współpracując z Fundacją Anny Dymnej ‘’Mimo Wszystko’’, jak również poprzez korepetycje i prywatne doświadczenia z dzieckiem autystycznym z Zespołem Aspergera. Pasjonuje się psychologią społeczną, sposobami w jaki ludzie wywierają wpływ na myślenie, emocje oraz postawy innych ludzi zarówno świadomie, jak i celowym działaniem. Szczególne jej zainteresowania budzi inteligencja emocjonalna, nauka o zarządzaniu sobą- kontrolowaniu impulsywnych uczuć i zachowań, dostosowywania się do zmieniających się okoliczności, samoświadomości – poznaniu swoich mocnych i słabych stron, świadomości społecznej- umiejętności rozpoznawania emocji, potrzeb oraz obaw innych ludzi, rozpoznawania dynamiki władzy w grupie, a także zarządzania relacjami i konfliktami.

W życiu zawodowym, jak i osobistym stara się pomagać innym wykorzystać ich potencjał, podejmując wiele kluczowych ról, co pozwala jej zespołowi, jak również jej uczniom skoncentrować się na tym, co robią najlepiej…. Stara się dbać o szczegóły i formalności- to jej konik. Zasadniczo dla niej jej praca polega na rozwijaniu potencjału innych i ciągłym uczenia się czegoś nowego.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Ceni sobie pracę zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Lubi spędzać czas na łonie natury- spacerując, zbierając grzyby, jeżdżąc na rowerze, żeglując lub pływając kajakiem.

Kwalifikacje zawodowe: General Certificate of secondary Education- English Language and Math RQF Level 7/SCQF Level 11/CQFW, Level 7 in Managerial Accounting RQF Level 6/SCQF Level 10/CQFW, Level 6 Corporate Accounting, Budgeting and Controlling, RQF Level 3/SCQF level 6-7/CQFW Level 3 Economic Technician Level 2, ESOL Skills for Life Level 2, Project Manager PRINCE2, Payroll Diploma level 2, Teaching Assistant Level 2, Special Educational Needs Diploma Level 2, Safeguarding diploma Level 2, NVQ Level 2 Diploma in Understanding Autism, Emergency First Aid at Work, Paediatric First Aid oraz wiele innych kursów związanych z dobrym samopoczuciem, uważnością, potrzebami dzieci z niepełnosprawnościami oraz przeżyciami traumatycznymi. Członek Fundacji NATP wspierającej Therapeutic Parenting approach.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.