Monika Jakiel-Rusin

Mama dwójki uroczych dzieci, które od stycznia 2024 roku uczęszczają do Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina. Razem z ich tatą mieszkają obecnie w Keynsham. Największą pasją Pani Moniki jest opieka nad dziećmi, ale także promowanie zdrowego stylu życia i praca z rodzinami w celu wspierania ich dobrego samopoczucia.  Przyjechała do Wielkiej Brytanii w 2004 roku, aby studiować dietetykę i odżywianie. Po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Dieta i Zdrowie na Uniwersytecie Bath Spa oraz kursów fitness w College of Bath wróciła do Polski aby otworzyć centrum dietetyczno-sportowe, które prowadziła przez ponad 3 lata. Ukończyła również studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Po powrocie do Wielkiej Brytanii przez kilka lat pracowała jako niezależny dietetyk, zanim przyjęła pełnoetatowe stanowisko dietetyka w National Health Services (NHS) w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje jako dietetyk dziecięcy w Bristol Royal Hospital for Children (BRHC).

Doświadczenie związane z pracą z dziećmi:

Pracuje z dziećmi i ich rodzinami jako dietetyk od blisko 15 lat (udzielanie porad żywieniowych i dietetycznych, prowadzenie sesji grupowych, w tym pogadanek o zdrowym odżywianiu, prowadzenie kursów gotowania, prowadzenie sesji ćwiczeń).

Ukończone szkolenia związane z pracą z dziećmi:

  • Safeguarding children level 3
  • Resuscitation – Paediatric Basic Life Support level 2
  • HENRY – Healthy Start, Brighter future course
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.