30 stycznia 2016

Dzisiejszy dzień, jak zwykle, spędziliśmy bardzo pracowicie.

Po przywitaniu i sprawdzeniu listy obecności, zdobiliśmy plastikowe pojemiczki na skarby, do dekoracji których dzieci z zapałem wybierały: kolorowe koraliki, cekiny, metalowe serduszka i różne kolory plasteliny. Wyglądały przepięknie!

Następnie, na sali gimnastycznej, mieliśmy gimnastykę. Dzieci bardzo lubią te zajęcia i wszystkie chętnie w nich uczestniczą.

Uczestniczyliśmy także w apelu, podczas którego cała klasa Króliczków otrzymała dyplomy. GRATULUJEMY!

Po apelu wyszliśmy na przyszkolny plac zabaw aby zaczerpnąć świeżego powietrza i dotlenić nasze mózgi.

Dzisiaj pani Sylwia poprowadziła lekcję religii, podczas której dowiedzieliśmy się, że Bóg nas wszystkich kocha.

Ostatnią godzinę przeznaczyliśmy na wykonanie prac plastycznych – ptaszków z papieru, które otwierały dzióbki- przy użyciu flamastrów i kredek dorysowaliśmy im oczka, oraz przykleiliśmy różnokolorowe piórka.

Były trzy przerwy na przekąski.