Zabawa Karnawałowa dla dzieci 6 lutego 2016

W dniu 6 lutego 2016 w budynku naszej szkoły w godzinach 14.00 – 16.00 mia ła miejsce zabawa Karnawałowa dla dzieci.

Prawie wszystkie dzieci przyszły przebrane, byli z nami: muszkieterowie, księżniczki, piraci, drakula, indianie, różne zwierzątka, a także batman.

Zabawianiem dzieci zajęli się Super Pirates, którzy ogromnie się napracowali, aby dzieciom się nie nudziło. Były ciekawe zabawy, w których dzieci chętnie brały udział, dekorowanie ciasteczek, malowanie buziek i tatuaże.

Gdy już wszyscy trochę się zmęczylismy nastąpiła przerwa na poczęstunek: kanapeczki, owoce, galaretki, popcorn, różne chrupki, a ponieważ w ostatni czwartek świętowaliśmy Tłusty Czwartek nie zabrakło też pączków. Po krótkim odpoczynku nastąpiła część dalsza zabawy – dyskoteka, która była świetnym zakończeniem wspaniałej zabawy.

Zdjęcia podczas całej imprezy robiła pani Beata z Beata Cosgrove Photography, zdjęcia z zabawy a także klasowe są już dostępne do kupienia na stronie pani Beaty pod linkiem: http://www.beatacosgrovephotography.com/p317169290.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i za to, że dzięki Wam to wydarzenie było tak fajne. Dziękujemy osobom pomagającym w przygotowaniu sali na przyjęcie, oraz pani Mirosławie i Pani Cecylii za ogromną pomoc przy sprzątaniu po zabawie.

Dziękujemy serdecznie naszemu Tajemniczemu Sponsorowi za wsparcie 🙂