inż. Arkadiusz Pająk

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Inżynierii Wodnej i Zarządzania Zasobami Wodnymi oraz Politechniki Gdańskiej studia podyplomowe Symulacje Komputerowe dla Inżynierów.

W UK w dwóch turach 2004-2007 a obecnie nieprzerwanie od 2011 roku.

Zamieszkały w Chippenham z rodziną, żona wspiera kulinarnie ważniejsze imprezy szkolne, córkę w edukacji a męża w poszukiwaniu drogi z chmur.

Ostatnie lata zatrudniony w kilku firmach w wydziałach Badań i Rozwoju, doświadczenie w gastronomii jak każdy szanujący się imigrant oraz w laboratorium rozwoju leków i kilka innych epizodów zawodowych.

Hobbystycznie lubi czasem pójść w góry, popływać, pograć w koszykówkę. Uwielbia rajdy samochodowe, nadal czuje się motocyklistą, mimo że od 10 lat nie dosiadał „sprzęta”. Marzy mu się kurs paralotniarski a od kilku miesięcy przygotowuje się mentalnie i sprzętowo do „freedivingu”.

Kursy głównie branżowe, język angielski w 2006 na poziomie ESOL Level 2 – teraz strach sprawdzać

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.