Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

11 września 2021 roku spotkaliśmy się w naszej pięknej, nowej siedzibie, w budynku Abbot Alphege Academy, Beckford Drive, Bath, BA1 9AU , gdzie od teraz będą odbywać się nasze zajęcia.

Dyrektor szkoły powitała wszystkich, oraz przekazała najważniejsze informacje dotyczące szkoły. Przedstawiła nauczycieli, asystentów i członków Zarządu szkoły. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami przeszli do klas na zajęcia.

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, było nam bardzo miło móc Was zaprosić do naszej szkolnej auli. Wspaniale było powitać tak wielu nowych uczniów, oraz uczniów którzy już wcześniej byli z nami.

Nasza szkoła, w chwili obecnej, liczy 108 uczniów.

Prowadzimy 10 klas, w tym dwie grupy przedszkolne: 3 i 4 latki.

Poniżej kilka zdjęć z tego radosnego dnia.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.