Polish Heritage Day 2024 in Bath / Dzień Polski 2024 w Bath, 11 maja 2024 o 13.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasz Dzień Polski, który odbędzie się 11 maja 2024 w Moorlands Schools Federation (junior site), Chantry Mead, Bath, BA2 2DE o 13.00. Jest to także wspaniała okazja do świętowania Jubileuszu 10-lecia Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Bath.

Wydarzenie rozpoczniemy o 13.00 występami naszych utalentowanych uczniów i uczennic.

Następnie, zapraszamy do udziału w festynie rodzinnym, podczas którego będzie można, jak zawsze:

• zjeść smakowite kiełbaski i burgery z grilla
  • zjeść pyszne pierogi, bigos i ciasta
  • napić się polskiego piwa
  • zjeść grillowanego oscypka i pajdę ze smalcem

Muzykę zapewni DJ.

Nasz wodzirej Zmitek nie pozwoli nam się nudzić.

Zabawami z dziećmi zajmą się SuperPirates, którzy zawsze stają na wysokości zadania, bo dzieci wychodzą szczęśliwe i zmęczone.

Będzie też zamek dmuchany, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, balonowe kreacje i inne atrakcje dla dzieci.

MKWhippy99 zapewni pyszne lody

To będzie wspaniały, radosny i niezapomniany dzień dla Polskiej Społeczności z Bath i okolic.

Wydarzenie na FB Polish Heritage Day 2024 in Bath/Dzień Polski 2024 w Bath.

Wystawców, którzy zainteresowani są posiadaniem stoiska, zapraszamy do kontaktu mailem: szkola@sp-bath.org.uk