Bal Andrzejkowy dla dorosłych, 23.11.2024 od 19.00 do 1.00

Serdecznie zapraszamy na kolejną zabawę organizowaną pod szyldem naszej szkoły. To zawsze udane wydarzenie, z którego goście wracają zadowoleni.

Oprawą muzyczną zajmie się Miko, znany z zespołu Raggafaya i wieloletniej współpracy z Kamilem Bednarkiem, to doświadczony DJ i perkusista, który zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne.

Ponad 300 koncertów, wesel i imprez okolicznościowych na koncie to dowód na jego umiejętność rozbawienia każdego tłumu. Miko doskonale wyczuwa gusta publiczności i potrafi dopasować muzykę do charakteru wydarzenia.

Jako DJ Miko serwuje energetyczne mixy z różnych gatunków muzycznych, od najnowszych hitów po klasyczne utwory, które roztańczą wszystkich gości.

Miejsce: Percy Community Centre, New King Street, Bath, BA1 2BN

Co oferujemy: gorący posiłek, sałatki, ciasto, kawa i herbata.

Alkohol: napoje % goście organizują we własnym zakresie.

Cena biletu: £30 za osobę. Ilość miejsc ograniczona.

Drzwi otwarte: od 19.00 do 19.30 (nie czekamy z rozpoczęciem).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Sylwia Buchan i Iwona Erturan poprzez wiadomości messenger, ewentualnie email: szkola@sp-bath.org.uk lub telefonicznie: 07710816449.