Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 7 września 2024 o 10.00 w szkolnej auli, gdzie nasza dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych, omówiła sprawy organizacyjne, odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego, a proboszcz Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Trowbrige- ksiądz Mateusz Krupa pobłogosławił nam na nadchodzący rok. Oby był to rok owocny dla całej naszej społeczności szkolnej.

Było nam ogromnie miło spotkać się z Państwem w budynku naszej szkoły podczas sobotniego wydarzenia. Bardzo cieszymy się na kolejny rok współpracy, przed nami kolejny ekscytujący rok z językiem polskim. Wszystkim dzieciom życzymy radości, wspaniałych przyjaźni, wytrwałości i dobrych wyników w nauce!

Nasz adres: Moorlands Schools Federation (junior site), Chantry Mead Road, Bath, BA2 2DE