14 listopada 2015

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy oglądając przygotowujących się do Jasełek starszych uczniów.                                                                                                         W klasie mieliśmy dużo do zrobienia: pracowicie ćwiczyliśmy nasze rączki kolorując obrazki z owocami, oraz pisaliśmy szlaczki po śladzie. Wyklejaliśmy,też tęcze przy użyciu kolorowych pasków bibuły, prawda, że wyszły przepiękne?

Pani Ewelina przygotowała fajną zabawę: mieliśmy, z zamkniętymi oczyma, wyciągnąć z worka  warzywo i starać się zgadnąć co to jest. Śmiechu było wiele, bo okazało się, że tylko pani Iwona nie zna warzyw!

Pisaliśmy na naszej tablicy używając kolorowych “markerów” – to zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie, nawet gdy dzieci niechętnie piszą na papierze.   Na koniec dnia, dołączyliśmy do pozostałych uczniów, z którymi w holu szkoły pisaliśmy listy do świętego Mikołaja

Wszystkie KRÓLICZKI (bo tak, od dziś, brzmi oficjalna nazwa naszej klasy) dzień zakończyły na zielonym świetle. Brawo!