Akcja “Paczka na Święta”

Szanowni Państwo,

Dołączając się do akcji organizowanej przez grupę osób z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Trowbridge organizującej “paczkę na Święta” dla ubogich rodzin z Polski, pragniemy poinformować, że Integracyjna Szkoła Sobotnia im. Fryderyka Chopina pragnie wesprzeć tę akcję poprzez pośredniczenie w przyjmowaniu wszystkich darów. Uprzejmie informujemy, iż nie prowadzimy zbiórki pieniężnej. Niemniej jednak każdy kto chciałby wspomóc ludzi naprawdę potrzebujących, proszony jest o przyniesienie daru serca w postaci żywności długoterminowej, kaszek dla dzieci, kosmetyków dla dzieci lub pampersów ( dla dziewczynki powyżej 18 miesięcy), bardzo mile widziane są również po prostu ciepłe słowa w postaci kartki świątecznej. Przyjmujemy również odzież – szczegóły potrzebnych rzeczy dla konkretnych rodzin u p. Karoliny lub pod numerem telefonu 07769152300. Zbiorke prowadzimy do 6 grudnia. Pomóżmy tym, którym trudno o uśmiechnięte święta z powodu trudnych sytuacji finansowych.