Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

10 września 2016 roku nasi uczniowie oraz wszyscy wolontariusze szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny. Oprócz zebranych dzieci, grona pedagogicznego , dyrekcji szkoły byli również rodzice, dziadkowie i prawni opiekunowie.

Uroczystość rozpoczęła  dyrektor szkoły mgr Iwona Erturan  , która powitała wszystkich  serdecznie, a szczególne słowa zostały skierowane do uczniów, którzy pierwszy rok rozpoczną naukę w naszej Polskiej Szkole.  Pani dyrektor poinformowała wszystkich zebranych o nowych zasadach bezpieczeństwa  i regułach obowiązujących w szkole oraz życzyła wielu sukcesów i satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie poszczególne klasy wraz ze swoimi wychowawcami udały się na pierwsze zajęcia.

Rozpoczęliśmy kolejny rok zmagań oraz nowych doświadczeń umożliwiających pogłębianie zainteresowań i odkrywania nowych pasji.

Tu można przeczytać list prezesa Polskiej Macierzy Szkolnej do szkol na poczatek roku szkolnego 2016/2017

****************************************************************************************************************************

Oficjalne rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017 w naszej szkole odbędzie się 10 września o godzinie 10.00

W tym dniu, dostępne będą do zakupu, podręczniki oraz zeszyty w jedną i trzy linie. Płatne gotówką.

Prosimy o wpłatę czesnego przelewem bankowym bezpośrednio na konto szkoły:                                                                                                                                       sort code 20-05-06,                                                                                                 account number 00324728,                                                                                               ref. nazwisko i imię ucznia.                                                                                                     Jeżeli nie macie Państwo takiej możliwości należy dokonać opłaty gotówką w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.