Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024, odbyła się w sobotę 9 września o godzinie 10.00 w Moorlands Schools Federation (junior site), Chantry Mead Road, Bath, BA2 2DE.

Dyrektor Iwona Erturan powitała wszystkich zdromadzonych, życząc uczniom i uczennicom by ten jubileuszowy rok, bo świętujemy dziesięciolecie, był nie tylko czasem zdobywania wiedzy, ale również odkrywania siebie, swoich pasji i talentów. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma coś wyjątkowego do zaoferowanioa światu. Zaprosiła wszystkich do wspólnej pracy, wspólnego świętowania sukcesów i wspólnego dążenia do bycia najlepszą społecznością, jaką możemy być. Życzyła, by ten rok szolny, był czasem radości, wzrostu i osiągnięć.

Gościliśmy Panią Elżbietę Barrass – Prezes Polskiej Macierzy Szkolnej w Londynie, która odwiedziła naszych uczniów w klasach, szczególnie koncentrując się na naszej nowej Klasie GCSE. Porozmawiała z pracownikami i wolontariuszami.

Naszym gościem był także ksiądz Zbigniew Zybała -proboszcz Parafii Matki Boskiej Cęstochowskiej w Trowbridge.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.