“Jak zachować dyscyplinę w klasie” warsztaty dla nauczycieli, Swindon

Naszym nauczycielom i asystentom zależy na jakości nauczania, ciągłym doskonaleniu oraz podnoszeniu kwalifikacji i naszej wiedzy w zakresie nauczania wczesnoszkolnego. Chcemy również przekazywać naszym uczniom wartości, które kształtują w nas pozytywne wzorce, dlatego też w miarę naszych możliwości czasowych, korzystamy z dostępnych szkoleń i warsztatów. Reprezentanci naszej szkoły w ubiegłą sobotę, 16 kwietnia 2016, uczestniczyli w warsztatach przeprowadzonych przez The Future of Education- profesjonalistów, którzy dzielili się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie “Zachowywania dyscypliny w klasie”. Szkolenie to było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z innymi reprezantami pozostałych szkół sobotnich.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą nam dzielić się nią z innymi, a tym samym ubogacać naszych uczniów i pozytywną energię do działania przekazywać wszystkim.