Medaliści w naszej szkole :)

W ostatnią sobotę odbył się uroczysty apel. Pani Cecylia Sikorski , opiekunka naszej biblioteki szkolnej, zaprezentowała naszym uczniom złoty medal, który zdobyła w lutym 2018 biorąc udział w International P.U.M.A. International Open Championships Taekwon-do w Swindon. Pani Cecylia krótko opowiedziała nam o mistrzostwach. Aleksander, uczeń II klasy, w listopadzie 2017 zdobył brązowy medal w P.U.M.A. British Open Championships. Aleksander zaprezentował nowy układ Dan-gun, którego obecnie się uczy.                       Serdeczne gratulacje! Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć!

Oboje trenują pod kierunkiem trenera Grzegorza Siembidy w White Eagle TKD w Bath, Odd Down Community Centre, Odins Road. Pan Grzegorz prowadzi zajęcia także w Klubie Polskim w Trowbridge.