Pol-Plan dla sobotnich polskich szkół

Możliwość wsparcia naszej szkoły w ramach:„Pol-Plan dla sobotnich polskich szkół”. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo skorzystać z oferty i tym samym pomożecie nam w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy dla naszej szkoły.

Podczas rozmowy z doradcą proszę powiedzieć, że wspieracie Polską Szkołęim. Fryderyka Chopina w Bath. Oczywiście możecie i proszę przekazujcie tę informację swoim znajomym.

Kontakt do reprezentanta: Jordan Jurgiel, Tel: 0117 302 1172
Kom: 0754 876 3225
email: jordan.jurgiel@polplan.co.uk
w:www.polplan.co.uk

Szczegóły kampanii poniżej.

Pol-Plan Ubezpieczenia Firma Pol-Plan i jej pracownicy dumnie stanowią część polskiej społeczności od 2006 roku. To zawsze był dla nas priorytet, a w obecnej niepewnej sytuacji gospodarczej, która stwarza trudności dla wielu osób, stało się to dla nas jeszcze ważniejsze. Dlatego ponownie rozpoczynamy akcję „Pol-Plan dla sobotnich polskich szkół”.

Jak to działa? Akcja jest skierowana przede wszystkim do rodziców tych dzieci, które uczęszczają do sobotnich polskich szkół. Wystarczy się z nami skontaktować w sprawie wyceny ubezpieczenia samochodu, vana, domu lub firmy i podczas rozmowy wskazać sobotnią polską szkołę (szkoła powinna zostać wcześniej zarejestrowana). Za każdą wycenę, przekażemy £15 szkole wskazanej przez klienta, nawet jeśli klient nie wykupi u nas polisy. Co dwa miesiące będziemy przekazywać odpowiednią kwotę na konto danej szkoły.

Oferta dostępna jest we wszystkich biurach Pol-Plan Ubezpieczenia ale najprościej jest kontaktować się z lokalnym reprezentantem który zaopiekuje się daną osobom . Akcja będzie trwała do 30 czerwca 2023 roku. Oznacza to, że im więcej otrzymamy zapytań, tym więcej pieniędzy będziemy mogli przekazać wybranej szkole.