Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015!

[notice][/notice]

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Wielkimi krokami zbliża się sobota 06/09/2014, to w tym dniu rozpoczniemy nowy rok szkolny.

Zajęcia odbywać się będą  od 10.00 do 14.00 w nowym lokalu:
St John’s Catholic Primary School
Oldfield Lane
BA2 3NR

Podręczniki dla naszych uczniów są już dostępne do odbioru, w sobotę można będzie uregulować wszelkie opłaty.

Natomiast 20/09/2014 o godzinie 11.30 odbędzie się uroczysta Msza Święta, którą celebrował będzie ksiądz Andrzej Budzyński. Serdecznie zapraszamy Rodziców i członków rodzin naszych uczniów ale także wszystkich, którzy chcieliby we Mszy uczestniczyć. Po Mszy Świętej ksiądz Andrzej spotka się z dziećmi, które przygotowywać się będą do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej oraz z ich rodzicami. Jeżeli życzylibyście sobie Państwo aby Wasze dziecko przygotowywało się do I Komunii Świętej, ale nie uczęszcza ono na zajęcia w naszej szkole, zachęcamy do spotkania z księdzem w tym dniu.

Od 20/09/2014, również, o godz 10.30 rozpoczynają się zajęcia z języka angielskiego na poziomie podstawowym z Dr Anne White, która od 2008 roku w Bath uczy polskich rodziców języka angielskiego . Anne jest specjalistą w dziedzinie socjologii Polski, pracuje w University College London School of Slavonic and East European Studies i prowadzi  – wspólnie z socjologami w Polsce – badania o skutkach emigracji dla Polski. W 2011 roku opublikowała książkę „Polish Families and Migration since EU Accession”, częściowo na podstawie swoich wywiadów z rodzicami w Bath i Bristolu.