Akcja “Dzieci Listy Piszą”

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Dzieci Listy Piszą”. Jest to projekt edukacyjny, którego celem jest integrowanie dzieci i młodzieży polskiej w Polsce i na świecie. Dzięki korespondowaniu z rówieśnikami z różnych zakątków świata dzieci mogą poznać i podzielić się przeżyciami oraz nawiązać relację.

Podczas lekcji, z pomocą nauczyciela, dzieci w starszych klasach pisały listy świąteczne, opisując swoje przeżycia. Listy zostały wysłane do szkól podstawowych w Piasecznie i Radostkowie. My również otrzymaliśmy listy napisane przez dzieci w wyżej wspomnianych szkołach. Część listów dzieci przeczytały podczas apelu, a pozostałe listy zostały otwarte i przeczytane w klasach. Sprawiło to dzieciom ogromną radość!