Konkurs ”Nasze miasto – Nasze gniazdo”

Jesteśmy dumni z tego, że nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowym konkursie zatytułowanym „Nasze Miasto – Nasze Gniazdo”. Dzieci z klas III i IV brały czynny udział w powyższym projekcie. W pierwszym etapie konkursu dzieci z naszej szkoły przygotowały pytania na temat miasta Bath, które zostały wysłane do szkoły w Gnieźnie. Następnie to my otrzymaliśmy pytania w języku polskim i angielskim na temat Gniezna, które zostały przygotowane przez dzieci w tamtejszej szkole. Kolejnym etapem było przygotowanie przez nasze dzieci odpowiedzi na te pytania.

Dzieci nagrały pytania i odpowiedzi w obu językach, jak również wykonały piosenkę.                                   Nagrania zostały wysłane do szkoły w Gnieźnie .