Higiena jamy ustnej, zajęcia ze stomatologiem.

Dzisiaj, 28 listopada 2020, w klasach 1-5 odbyły się zajęcia ze stomatologiem, Panią Kamilą Kaim. Ponieważ mamy to szczęście i Pani Kamila jest częścią naszego zespołu, mogła poprowadzić zajęcia dotyczące higieny jamy ustnej. Wielu z nas przypomniała, jak należy prawidłowo czyścić zęby, czego unikać, no i oczywiście o tym, że należy regularnie uczęszczać na wizyty kontrolne, aby „w razie czego” szybko reagować. Uczniowie zadawali ciekawe pytania, na które Pani Kamila odpowiadała wyczerpująco.

Pamiętaj!

  • Myj zęby dokładnie 2x dziennie przez 2-3 minuty
  • Co 6 miesięcy uczęszczaj na wizyty kontrolne do swojego dentysty
  • Unikaj słodyczy i słodkich napojów
  • Jedz warzywa i owoce
  • Pij mleko
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.