Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się o godzinie 12.00 w dniu 12 września 2020 w Kościele Katolickim, St John the Evangelist, South Parade, Bath, BA2 4AF ( tu gdzie odbywają się polskie msze), nie będzie zajęć w klasach. Wtedy przedstawimy plany na nadchodzący rok.

W sprzedaży będą podręczniki dla poszczególnych klas. Tak jak w poprzednich latach korzystać będziemy z podręczników autorstwa Małgorzaty Pawlusiewicz.

W tym dniu oficjalnie zakończymy także miniony rok szkolny, wręczając naszym uczniom zasłużone nagrody, świadectwa i dyplomy.

W tym roku szkolnym przed nami wszystkimi stoją nowe wyzwania. Na kadrze szkoły spoczywa duża odpowiedzialność. Zajęcia sobotnie powinny być już nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bezpieczne dla uczniów i pracowników. Oprócz regulaminów, nakazów i zakazów, pamiętać musimy także o emocjach młodego człowieka, które w tym okresie mogą być szczególnie trudne.

W związku z obecnymi wymaganiami, wszystkie osoby dorosłe, zobowiązane są do noszenia maski przez cały czas pobytu w pomieszczeniach kościoła. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu to spotkanie będzie mogło się odbyć i mam nadzieję, że nie będzie to dla Państwa zbyt dużą niedogodnością. Ponieważ edukacja naszych uczniów jest dla naszej kadry bardzo ważna i aby móc działać, wszyscy powinniśmy stosować się do wytycznych.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.