Konkurs “Świąteczna Sowa”

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w Konkursie Mikołajkowym sponsorowanym przez panią Marlenę Bochat, Protection Advisor, kontakt: +44(0)7872487009.  Uczniowie otrzymali pomarańczową kopertę ze szczegółami konkursu, i białą kopertą zwrotną do której należy włożyć kupon z imieniem i nazwiskiem dziecka. Kopertę zwrotną należy dołączyć do pracy konkursowej. Prosimy aby dzieci wspólnie z Rodzicami stworzyły  Świąteczną Sowę (technika dowolna). Do wygrania kosz pełen niespodzianek.

Konkurs został rozstrzygnięty podczas Mikołajek 06.11.14 (sobota) a nagrodę wręczyła organizatorka, wygrała Milenka N. z Klasy A gratulujemy serdecznie!!! 🙂

Poniżej można zobaczyć dzieła, które otrzymaliśmy. Wszystkie są wspaniałe i niepowtarzalne! Brawo dla wszystkich uczniów za wysiłek i kreatywność!