Mikołajki, 6 grudnia 2014

Dzisiejszy dzień był jednym z wielu przyjemnych dni w życiu naszej szkoły. My świetnie się bawiliśmy i mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy  zabawy mikołajkowej także. Pani Magda malowała piękne obrazki na buziach (dziękujemy). Pan Jan Leśniak robił wszystkim profesjonalne zdjęcia, które wkrótce będą dostępne do kupienia (poinformujemy Państwa kiedy). Były zabawy, muzyka i poczęstunek ale najważniejsze jest to , że odwiedził nas Mikołaj, który przyniósł prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci ( a u nas są same grzeczne:) Nasz Gość był troszkę zmęczony, było nas tak dużo i miał mnóstwo pracy, ale bardzo się cieszył, że mógł Was wszystkich poznać. Obiecał, że w przyszłym roku znowu nas odwiedzi ale musimy być grzeczni 🙂 .

• Serdecznie dziękujemy polskim sklepom: “Smak Polski” i “Polski Sklep”-Moorland Road za wsparcie i przekazanie słodyczy i innych smakołyków na poczęstunek dla dzieci.

• Pragniemy również podziękować naszym wspaniałym Nauczycielom i Asystentom za zaangażowanie i cierpliwość. Wspaniale jest być częścią Tego zespołu.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z Mikołajek w naszej szkole.

*************************************************************************************

Drodzy Rodzice!!!
W dniu 06/12/2014 o godzinie 13.00 nasza szkołę odwiedzi Święty Mikołaj. Oprócz tego organizujemy zabawę taneczną dla dzieci oraz poczęstunek. Prosimy aby wszyscy przyszli w przebraniach, wszystkie księżniczki i piraci…. będą mile widziani!
Zapraszamy serdecznie WSZYSTKIE DZIECI, nie tylko te, które uczęszczają do naszej szkoły.
Cena paczki mikołajkowej £5.
Prezenty dla naszych uczniów są nieodpłatne.

Podczas imprezy profesjonalne zdjęcia “pstrykał” będzie pan Jan Leśniak.

www.john-photo.com

Idzie, idzie Święty z długą siwą brodą,
a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą.
Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki,
ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki.
Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci,
idą i szukają samych grzecznych ludzi i dzieci.
Czy Ty jesteś grzeczna? Chyba tak,
więc zostawiam Ci prezenty
miłość, nadzieję, radość i wiarę.
Ho, ho, ho, ho, ho…