Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada 2023

Pamięć o historycznym dniu sprzed 105 lat, kiedy Polska odzyskała Niepodległość i Wolność, do dziś pozostaje dla nas – Polaków, źródłem inspiracji do działania na rzecz dobra naszej Ojczyzny – Polski.

11 listopada to ważny dzień dla każdego patrioty. W minioną sobotę o 13.00 spotkaliśmy się w szkolnej auli, gdzie uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Polski, a następnie obejrzeliśmy krótkie występy, które przygotowali dla nas uczniowie i uczennice klas 7 i 8, pod kierunkiem swoich wychowawczyń – Pani Magdaleny Dudek-Krzysztofińskiej i Pani Beaty Konc. Przedstawienie było niezwykle poruszające, a w wielu oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Jesteśmy dumni z naszych uczniów!

W wydarzeniu wzięli udział niektórzy Rodzice i Opiekunowie uczniów oraz brać klubu motocyklowego “Gryf MC Poland”. Panowie i Panie przyjechali do nas na motocylkach, po tym, jak złożyli kwiaty i wieńce na grobach polskich żołnierzy, którzy pochowani są na cmentarzu Haycombe w Bath.

Po przedstawieniu, uczniowie mieli możliwość pooglądać motocykle, a nawet na nich usiąść. Dzięki uprzejmości właścicieli pojazdów, dzieci wychodziły uśmiechnięte i podekscytowane.

“Gryf MC Poland” dziękujemy Wam za uzupełnienie dnia wspaniałą atrakcją!

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.