Poszukujemy asystentów!

Przyjazna i lokalnie działająca Polska Szkoła im. Fryderyka Chopina w Bath poszukuje asystentów, którzy chcieliby dołączyć do naszego entuzjastycznego zespołu od września 2023.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w sektorze edukacji w Anglii (i to w tej najlepszej polskiej szkole sobotniej w Bath), lub po prostu kochasz pracę z dziećmi, to jest miejsce dla Ciebie! Chcesz poznać życie szkoły od środka, zostać docenionym członkiem naszego zespołu nauczycieli i asystentów wspierajacych się nawzajem i budujących naszą szkolną, przyjazną mikro-społeczność?  Nie zwlekaj!

W otoczeniu ludzi z pasją, będziesz rozwijać umiejętności nauczania, organizowania imprez i wydarzeń szkolnych! Współpraca z nami daje wspaniałą okazję do integracji z polską społecznością, dzielenia się kulturą i tradycjami, a także świętowania razem z innymi społecznościami.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem szkola@sp-bath.org.uk. Podczas indywidualnych spotkań omówimy szczegóły dotyczące wolontariatu.

Nasz adres od września 2023: Moorlands School Federation, Chantry Mead Road, Bath, BA2 2DE

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.