Polish Heritage Day 2023 w Bath

Jak co roku o 13.00 rozpoczęliśmy występami naszych uczniów. Były wiersze, piosenki i występy taneczne, które mamy nadzieję podobały się publiczności. My jesteśmy dumni z naszych uczniów!

Następnie, od 14.00, na zewnątrz zaplanowanych było wiele atrakcji dla dzieci:

• zabawy z animatorami,
  • zamek dmuchany,
  • malowanie buziek,
  • brokatowe tatuaże,
  • van z lodami,
  • loterie,
  • pachnący popcorn,
  • wata cukrowa w wielu smakach itd…

Serwowaliśmy pyszne potrawy kuchni polskiej (pierogi, bigos, chleb ze smalcem i ogórkiem, domowe ciasta), smakowite burgery i kiełbaski z grilla, oraz polskie piwo.

Muzyka na żywo, zapewniła wspaniały polski klimat, a na stoiskach można było zakupić wiele ciekawych produktów handmade i folk.

Dziękujemy Western Union, PolFolkUK, MKWhippy99 – van z lodami , Pop Floss Fun – popcorn i wata cukrowa, “Monat” Monika Hańczaruk i Anita Franczak Wajda, Ange Art, “Sweet Corner” Polska Cukiernia, “Lime” Polish Deli, Zespół muzyczny “Heliot”, “Bouncers” – zamek dmuchany i malowanie buziek, Voiteck Nowak za zdjęcia, The Adventure Team za zabawy z dziećmi.

Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom, bo to dzięki nim wszystko pięknie się udało!

Wszystkim uczestnikom za udział w naszym świętowaniu, mamy nadzieję że wyśmienicie się Państwo bawiliście i zobaczymy się za rok na kolejnym wydarzeniu, podczas którego świętować będziemy równiesz dziesięciolecie naszej szkoły.

#PLHeritageDays #PolesinUK